Contact

VGPH Brussel

Aromagebouw, Vooruitgangstraat 323, bus 11 - 1030 Schaarbeek - Tel. 02 219 00 19
(wegbeschrijving naar het VGPH kantoor in Brussel)

Algemeen coördinator VGPH

Olivier Claessens
Mail: olivier.claessens@VGPH.be
Tel. 02 219 00 19

Zakelijk coördinator VGPH

Inge Verbeeck
Mail: inge.verbeeck@VGPH.be
Tel. 02 219 00 19

Beleidscoördinator Regie

Liesbeth Van Pelt (afwezig tem januari 2018)
Mail: liesbeth.vanpelt@vgph.be
Tel. 02 219 00 19 - GSM: 0491 15 73 96

Administratieve medewerkster - communicatie

Goele Van Dam
Mail: goele.vandam@vgph.be
Tel. 02 219 00 19

Administratieve medewerkster - financiën

Patricia Verbeelen
Mail: financien@vgph.be
Tel. 02 219 00 19

VGPH Antwerpen

Boomgaardstraat 22 bus 100, 2600 Berchem

Coördinator

Olivier Claessens,
Mail: olivier.claessens@vgph.be
Tel. 03 240 61 34

Medewerker

Patricia Verbeelen
Mail: patricia.verbeelen@vgph.be

VGPH Provincie Oost-Vlaanderen

PAC Dienst welzijn, lokaal 3.39, Woodrow Wilsonplein 2 - 9000 Gent

Coördinator

Gorik Zelderloo (afwezig tem januari 2018)
Mail: gorik.zelderloo@vgph.be
Tel. 09 267 71 48

Medewerker

Renilde De Coster (afwezig tem november 2017)
Mail: renilde.decoster@vgph.be
Tel. 09 267 71 49

VGPH Provincie West-Vlaanderen

PAC Dienst welzijn, lokaal 3.39, Woodrow Wilsonplein 2 - 9000 Gent

Coördinator

Erwin Legiest
Mail: erwin.legiest@vgph.be
Tel. 09 267 71 47

Medewerker

Renilde De Coster
Mail: renilde.decoster@vgph.be
Tel. 09 267 71 49

VGPH Provincie Vlaams-Brabant en Brussel

Provinciegebouw dienst Welzijn, Provincieplein 1 - 3000 Leuven - Tel. 016 26 74 20

Coördinator

Tia De Wannemaeker
Mail: tia.dewannemaeker@vgph.be
GSM: 0499 42 43 61

Medewerker

Sarah Baldewijns
Mail: sarah.baldewijns@vgph.be

VGPH Provincie Limburg

Postadres: Aromagebouw, Vooruitgangstraat 323, bus 11 - 1030 Schaarbeek

Coördinator

Bjorn Winters
Mail: bjorn.winters@vgph.be
GSM: 0492/ 97 14 54

Medewerker

Inge Verbeeck
Mail: inge.verbeeck@vgph.be
GSM: 0495/ 46 26 50