Team

Jan Brocatus
Algemeen coördinator VGPH Brussel

Mail: jan.brocatus@vgph.be - Tel. 02 219 00 19

Liesbeth Van Pelt
Beleidscoördinator Regie Brussel
Mail: liesbeth.vanpelt@vgph.be - Tel. 02 219 00 19 - GSM: 0491 15 73 96

Bram Deschamps
Medewerker Integrale Jeugdhulp Brussel
Mail: bram.deschamps@vgph.be - Tel. 02 219 00 19

Goele Van Dam
Administratieve medewerkster - communicatie Brussel
Mail: goele.vandam@vgph.be - Tel. 02 219 00 19

Patricia Verbeelen
Administratieve medewerkster - financiën Brussel
Mail: financien@vgph.be - Tel. 02 219 00 19

Olivier Claessens,
Coördinator VGPH Antwerpen
Mail: olivier.claessens@vgph.be - Tel. 03 240 61 34

Patricia Verbeelen
Medewerker VGPH Antwerpen

Mail: patricia.verbeelen@vgph.be

Gorik Zelderloo
Coördinator VGPH Provincie Oost-Vlaanderen

Mail: gorik.zelderloo@vgph.be - Tel. 09 267 71 48

Renilde De Coster
Medewerker VGPH Provincie Oost-Vlaanderen & West-Vlaanderen

Mail: renilde.decoster@vgph.be - Tel. 09 267 71 49

Erwin Legiest
Coördinator VGPH Provincie West-Vlaanderen

Mail: erwin.legiest@vgph.be - Tel. 09 267 71 47

Tia De Wannemaeker
Coördinator VGPH Provincie Vlaams-Brabant en Brussel

Mail: tia.dewannemaeker@vgph.be
GSM: 0499 42 43 61

Sarah Baldewijns
Medewerker VGPH Provincie Vlaams-Brabant en Brussel

Mail: sarah.baldewijns@vgph.be

Bjorn Winters
Coördinator VGPH Provincie Limburg

Mail: bjorn.winters@vgph.be - GSM: 0492/ 97 14 54

Inge Verbeeck
Medewerker VGPH Provincie Limburg

Mail: inge.verbeeck@vgph.be - GSM: 0495/ 46 26 50